Free Download Nis Pianodrom Ne Tirane Per 15 Nete Do Te Performojne Instrumentistet Me Te Njohur Lajm mp3

Nis Pianodrom Ne Tirane Per 15 Nete Do Te Performojne Instrumentistet Me Te Njohur Lajm:

"Ke mundësi të përmirësohesh, por jo aq sa të mundësh Melisën", Arbnora largohet nga "Dance Albania"

Më pak e votuara nga juria e spektaklit të Tv Klan, “Dance Albania” në natën e dhjetë të garës, ishte konkurrentja Arbnora Ademaj ...

Rikthehet pianistja Irma Picari - News, Lajme - Vizion Plus mp3

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Rikthehet në Shqipëri pas 25 vjetësh.

A1 Report - Pianisti italian Enrico Pierenunzi rrëfen emocionet e vizitës në Tiranë mp3

TIRANE- Pianisti Enrico Pieranunzi, një nga protagonistët më të shquar të skenës ndërkombëtare të muzikës "jazz", do të ...

Tv Klan - Pezullohet mësimi për 1400 nxënës në 20 shkolla në Shkodër | Lajme News mp3

mesim #pezull Përmbytjet në veri kanë bërë që të pezullohet procesi mësimor për 1400 nxënës. Hasan Muça, drejtor i Drejtorisë ...

Jo vetem mode/ Flet Rea Nuhu: Pse dola me tuta tek ”E diela shqiptare" (25.11.17)

Këngëtarja Rea Nuhu e cila u bë edhe më e njohur pas bashkëpunimit me Kastro Zizon “Pa faj”, ka rrëfyer sot disa të pathëna. Në ...

Ne prag te "Chopin piano fest" 03 04 2019

Për më shumë na ndiqni në: Web https://www.koha.net/ https://www.kohavision.tv KOHA Ditore Online https://online.koha.net/ ...

“Pianodrom” - Violinisti rus Stanislav Mallishev koncert në Tiranë mp3

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Violinisti virtuoz rus Stanislav Mallishev mbajti në Tiranë një koncert në kuadër të ...

Top News - Gomerë që adhurojnë Beethovenin / Ditën pastrojnë qytetin, natën shijojnë muzikë klasike mp3

Dielli ngrihet mbi horizont në qytetin mesdhetar turk Mardin, ndërsa një tufë gomerësh nisin ditën e punës duke mbledhur ...

"Pa ndihmën e saj nuk do kisha bërë 3 fëmijë", pianistja rrëfen për personin që e ndihmoi pa kursim

EArdhmjaështëVajzë, programi i vetëm kushtuar vajzave dhe grave në Shqipëri. I ideuar dhe drejtuar nga gazetarja ...

Perfundoi edicioni i 10-te i "Chopin Piano Fest" 29 04 2019

Pas 16 mbrëmjesh koncertale, në të cilat interpretuan muzikantë vendas e ndërkombëtarë, përfundoi edicioni i dhjetë i “Chopin ...

“Nudo” në Tiranë - Top Channel Albania - News - Lajme mp3

Figurat njerëzore gjithnjë mbeten në qendër të vëmendjes së piktorëve për bukurinë dhe veçanërisht brishtësinë, kur ato ...

Report TV - Merita Rexha Tërshana sjell Beethoven në Universitetin e Arteve mp3

Koncerti për piano e orkestër 5, i njohur botërisht si “Emperor Concerto”, koncerti i fundit në piano i Ludwig Van Beethoven, do të ...

Bruno - Pash dy syte (Piano Tutorial - Kenge shqip me nota) mp3

Tërbohet deti në Darëzezë, "grabit" plazhin

oranews #darezeze #fier Pasojat nga moti i keq po konstatohen edhe në jug të vendit. Në Darëzezë të Fierit deti i tërbuar ka hyrë ...

Oferta më e mirë - Piano Bar Observator mp3

Një nga piano baret më të mira në Tiranë. Arredimi, dhe pamja në pjesen e jashtme të mahnitshme dhe ku mund të shihni një ...

7pa5 - Koncerti PIANODROM serish ne universitetin e arteve - 2 Nëntor 2015 - Show - Vizion Plus mp3

http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/shtatepapese https://facebook.com/VizionPlusTV ...